Hakkımızda

Abka, 1997 yılında plastik kırtasiye ve hediyelik eşya sektöründe faliyetine başladı. Sahip olduğu vizyon ve yaptığı yatırımlarla konusunda bir liderdir. 

Kurulduğu günden itibaren sürekli ve hızlı bir şekilde büyüyerek, sektörde hep ilklere imza atan, sektöre yön veren kuruluş oldu.

Kırtasiye sektöründe sattığı ürünleri %100 yerli sermaye ve iş gücü ile üreten lider firmamız, bir diğer grup şirketi olan Hama ile üretimdeki tecrübe ve gücünü gene bu sektör, ambalaj, enerji, tekstil,  reklamcılık,  gıda, kozmetik gibi sektörlere de yayarak, sadece kırtasiye değil, plastiğin birçok alanında  bir numaralı çözüm ortağı olmuştur.

İstanbul'un en merkezi organize sanayi bölgelerinden İkitelli'de, 13.000m2 kapalı, toplam 16.000m2 lik en son teknoloji ile beslenmiş, modern kendi fabrikasında sattığı tüm ürünlerin üretimini yapmaktadır.

Abka, daima mükemmeli hedefler ve bütün yeniliklerin sahibidir. Yıllık toplam 21.000 ton plastik üretim kapasitesine sahip firmamız konusunda Türkiye'nin en büyük üreticisidir. 

Sahip olduğu tesis ve üretebilme kabiliyetinde, sadece Türkiye ile kalmayıp dünyanın lider üreticilerinden biri olmuştur.

Abka, bu gücü ile 20'yi aşkın ülkeye yaptığı ihracat ve tüm dünya üzerindeki patentleriyle bir dünya markasıdır.

Abka Kırtasiye © 2021 - Tüm Hakları Saklıdır.
Geliştirici: BeeCreative Digital Agency

  • image
  • image
  • image
  • image
  • image